5 najpopularniejszych atrakcji w Rewalu

29 maja 2018 Poradnik

Co warto zobaczyć w Rewalu? Oto 5 najlepszych miejsc i atrakcji, które oferuje Rewal!
Park Wieloryba
W parku wieloryba spotkasz ponad 100 modeli ryb i ssaków morskich. Całość została podzielona na 4 części: Bałtyk, Giganci z oceanów, Potwory z głębin, a także Piraci i ich papugi. Pierwsze trzy zawierają najbardziej okazałe, a przede wszystkim idealnie odwzorowane modele ryb i ssaków. W czwartej poznasz prawdziwych piratów i ich żywe papugi, które chętnie pozują do zdjęć. Miejsce to szczególnie docenią rodziny z małymi dziećmi, które ciekawe świata będą zachwycone różnorodnością stworzeń morskich i towarzystwem żywych papug.
Szlak rowerowy Rewalska Kraina Słońca
Szlak rowerowy Rewalska Kraina Słońca to świetny pomysł dla miłośników ruchu. Trasa oznaczona jest żółtym

Czytaj więcej

Wakacje nad Bałtykiem. Czy warto ?

11 maja 2018 Poradnik

wakacje nad bałtykiemStojąc przed wyborem miejsca na wakacyjny wypoczynek, większość Polaków bierze pod uwagę Bałtyk. Dlaczego? Czy na pewno warto spędzić wakacje nad Polskim morzem? Przeanalizujemy kilka zalet takiego rozwiązania.
1. Nie ma jak u siebie.
Choć wyjazd za granicę może wydawać się bardzo kuszący, to jednak nie każdy zna na tyle język angielski, by móc się płynnie porozumieć. Czasem okazuje się, że znajomość angielskiego nie wystarcza, bo również miejscowa ludność danego kraju miewa z nim niemały problem. Wakacje nad polskim morzem, to w tym przypadku zdecydowanie bezpieczniejszy wybór. W razie jakichkolwiek problemów znacznie szybciej uzyskasz niezbędne informacje, dzięki czemu będziesz mógł w pełni skorzystać z oferowanych atrakcji.
2. Podróżuj ze zwierzętami !
Na pewno już nie raz

Czytaj więcej